Správa sociálních sítí

Poskytujeme kompletní služby v oboru správy sociálních sítí. Specializujeme se hlavně na Facebook a Instagram, ale zajistíme i správu jakýchkoli jiných sociálních sítí. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme nastavit vaše profily na sociálních sítích takovým způsobem, aby byl váš profit co největší. Od základu navrhneme styl prezentace vaší značky, vytvoříme publikační plán, obsahovou strategii a dodáme kvalitní obsah.

Nabízíme kompletní on-line marketingové služby. Kromě správy sociálních sítí nabízíme i SEO a správu PPC kampaní. Naším prvořadým cílem je váš zisk. Zajistíme vzájemnou podporu jednotlivých marketingových kanálů, takže výsledkem bude mnohem větší profit.

Česky
Zajistíme větší dosah vašich příspěvků, vaše nabídka se dostane k většímu počtu lidí.
Díky podrobnému reportu výkonu budete neustále v obraze.
Facebook, Instagram a další sociální sítě vám dají možnost lepší komunikace s vašimi zákazníky.
Díky sociálním sítím prodáte mnohem víc výrobků a služeb.

Máte zájem o správu sociálních sítí? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si pro správu sociálních sítí vybrat právě SEO Consult?
Zvýšíme vaše zisky. Díky naší správě vám sociální sítě vydělají mnohem více peněz.
Neustále budete vědět, co se děje. Pravidelně vám budeme poskytovat detailní reporty.
Díky práci našeho zkušeného týmu budete moci hodit starosti se sociálními sítěmi za hlavu.

Jak bude správa sociálních sítí probíhat?

1. Sestavíme dlouhodobou strategii využití sociálních sítí. Důkladně analyzujeme váš byznys a cílové skupiny zákazníků. Zjistíme, jaké jsou vaše konkurenční výhody, i slabiny, které je potřeba vylepšit.

2. Nastavíme hlavní a vedlejší cíle, kterých můžete prostřednictvím sociálních sítí dosáhnout.

3. Vytvoříme vám profily a stránky na Facebooku, Instagramu a dalších vhodných sociálních sítích. V případě, že účty na sociálních sítích již vlastníte, provedeme jejich důkladnou analýzu a najdeme příležitosti k jejich vylepšení.

4. Provedeme důkladnou hloubkovou analýzu vaší konkurence. Odhalíme její silná a slabá místa a navrhneme strategii k jejímu překonání.

5. Zajistíme pravidelnou publikaci kvalitního a originálního obsahu, který budou vaši návštěvníci rádi sdílet.

6. Zajistíme vašim stránkám aktivní fanoušky, kteří se o vaše příspěvky budou skutečně zajímat. Aktivní fanoušci, kteří budou váš obsah dále sdílet, vám přivedou ještě více návštěvnosti.

7. O všem, co se na vašich sociálních sítích bude dít, vás budeme informovat pomocí pravidelných a detailních reportů, takže budete mít neustále přehled.

Ke všem účtům na sociálních sítích budete mít pochopitelně neustále plný přístup, účty budou stále vaše. Neděláme rozdíly mezi velkými a malými klienty. Každému zákazníkovi věnujeme stejnou stoprocentní péči a poskytujeme správu sociálních sítí přesně na míru jeho potřebám. Není nutné dlouhodobě se vázat. Spolupráci s naší marketingovou agenturou můžete ukončit kdykoli, s výpovědní lhůtou 1 měsíc. Spojte se s námi a dovolte nám proměnit vaše účty na sociálních sítích v tiskárnu na peníze!

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

Facebook správa

Vyjádření klientů

Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Se společností SEO Consult spolupracujeme na optimalizaci našeho webu necelý rok a výsledky se dostavily hned po pár měsících. V organickém vyhledávání jsme na tom již mnohem lépe než před rokem. Komunikace je vždy perfektní a rychlá.
Veronika Hanzlíčková, http://www.tsrcr.cz/